forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2011, 22:45 
Офлайн

З нами з: 04 березня 2011, 15:31
Повідомлення: 4
Висновок: виконуючи дану лабораторну роботу я ознайомився з процесом обслуговування викликів комутаційною системою і вивчив типи втрат. Переконався, що практичний розподіл викликів, що поступили за певний проміжок часу, описується розподілом Пуассона. Також я визначив кількість ліній, за якої втрати будуть близькими до 1 %, і ця кількість у мене вийшла рівною 135.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08 травня 2011, 10:49 
Офлайн

З нами з: 10 лютого 2011, 15:17
Повідомлення: 10
Висновок: Виконавши цю лабораторну роботу я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів комутаційною системою з втратами і вивчив основні види втрат. Також, я здійснив графічне представлення розподілу кількості викликів на інтервалі часу t, а також розподіл імовірності втрат, з якого видно, що при збільшенні кількості ліній, імовірність втрат поступово зменшується. Також, за допомогою графічної залежності розподілу імовірності втрат, я знайшов кількість ліній, при яких значенню імовірності втрат 1% відповідає 140 ліній.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 06:41 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу, я ознайомився з основними параметрами якості обслуго¬ву¬вання викликів комутаційною системою з втратами і вивчив основні види втрат. Я визначив кількість ліній (154-115) для проміжку імовірностей втрат [0,001;0,1], тобто від 0,1 до 10 % (що відповідає середній кількості втрат реальних комутаційних систем в годину найбільшого навантаження). Також я побудував графік залежності ймовірності втрат від кількості ліній. З цього графіка роблю висновок, що зі збільшенням кількості ліній ймовірності втрат зменшується.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 20:39 
Офлайн

З нами з: 14 лютого 2011, 22:09
Повідомлення: 9
Висновок: на даній лабораторній роботі я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів комутаційною системою з втратами і дослідив основні види втрат. При моделюванні я отримав такі результати: на рис.1. досліджувалось розподіл кількості викликів на інтервалі часу. З рис. видно згенерований розподіл в певній мірі відповідає розподілу Пуассона. Також визначив значення втрат при різних кількостей ліній і графічно побудував їхню залежність та встановив, що при збільшенні кількості ліній ймовірність втрат зменшується. Також з даної залежності визначив кількість ліній при якій для заданої інтенсивності навантаження втрати по навантаженню будуть близькими до 1%. Це приблизно 119 ліній.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 травня 2011, 16:25 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2011, 19:21
Повідомлення: 6
Висновок: На даній лабораторній роботі я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів комутаційною системою і вивчив основні види втрат. Виконуючи програму OK_lab2.exe "Вивчення видів втрат" я змінював кількість ліній від 110 до 200 та отримував значення трьох видів втрат в діапазоні [0,001; 0,1], записував їх в таблицю. З отриманих результатів видно, що втрати за часом та за навантаженням співпадають, а втрати за викликами трішки більші. За даними таблиці я побудував графік "Залежність ймовірності втрат від к-сті ліній". З графіку можу сказати,що ймовірність втрат при збільшенні к-сті ліній плавно спадає і прямує до нуля. Також з графіку я визначив, що при втратах рівних 1%,і при інтенсивності навантаження Y=117 Ерл. для обслуговування потрібно 139 ліній ! ! ! !


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 травня 2011, 08:18 
Офлайн

З нами з: 07 лютого 2011, 13:28
Повідомлення: 8
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу, я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів КС з втратами, а також із основними видами втрат, крім того, визначив кількість ліній:
кількість ліній
  • 107 для ймовірності Pb(Y)=0.001
  • 98 для ймовірності Pb(Y)=0.01
  • 82 для ймовірності Pb(Y)=0.1

Отже виконавши цю лабораторну роботу я практично переконався, що зі збільшенням кількості ліній, ймовірність втрат зменшується


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2012, 21:21 
Офлайн

З нами з: 23 січня 2012, 19:01
Повідомлення: 11
Звідки: м.Городок
Висновок: виконуючи дану лабораторну роботу, я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів комутаційною системою з втратами і вивчив основні види втрат.Запустивши програму ОК_lab2.exe і вибравши пункт «вивчення видів втрат» я приступив до виконання роботи.При виконанні я змінював кількість ліній,що відповідно змінювали на графіку втрати по часу , викликах та навантаженню.З 1 малюнку ми бачимо що наш згенерованой розподіл подібний до розподілу Пуассона,а з 2 бачим що втрати за навантаженням будуть близькими до 1 % тоді,коли у нас буде 68 ліній.Я дослідив,що при зменшенні кількості ліній ми маєм збільшення ймовірноісті втрат.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2012, 16:07 
Офлайн

З нами з: 12 січня 2012, 23:58
Повідомлення: 5
З співвідношень експериментально отриманих залежностей Pвтр(V) можемо зробити висновок, що досліжуваний потік викликів схожий за параметрами на простий потік викликів, адже усі види втрат ,з певними допущеннями, збігаються.
Втрати за навантаженням близькі до 10% при V=44 лін. Та до 1% при V=75 лін.

При збільшенні навантаження та зменшенні загальної кількості вихідних ліній системи:
1) зростають втрати по часу;
2) зростає середня довжина черги;
3) зростає середня тривалість очікування;
4) зростає імовірність перевищення кількості вхідних викликів заданої черги.

Для отримання мінімальних втрат бажаними є:
1) максимально можлива кількість ліній для заданого напрямку та загальна кількість ліній системи;
2) вхідне навантаження, що не перевищуватиме допустимі межі;
3) прийнятна кількість джерел навантаження на кожній з ділянок системи;
4) мінімальна інтенсивність викликів від вільного джерела.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2012, 17:35 
Офлайн

З нами з: 31 січня 2012, 19:02
Повідомлення: 13
Звідки: Львів
Я ознайомився з видами втрат у КС можемо зробити наступні висновки:
-На імовірність втрат впливає: кількість джерел викликів (N), кількість ліній (V), інтенсивність джерел викликів (c).
-З отрманих граф. залежностей видно, що імовірність втрат спадає за експоненційним законом з ростом числа ліній. У моєму випадку при забезпеченні N=130 кількість ліній V>200 імовірність втрат близькі до 0%.
-При кількості ліній V=135 імовірності втрат за часом, викликами та навантаженням близькі до 1%.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24 березня 2012, 14:21 
Офлайн

З нами з: 06 березня 2012, 15:47
Повідомлення: 3
Виконавши лабораторну роботу, я ознайомився з основними параметрами якості обслуговування викликів комутаційною системою з втратами і вивчив основні види втрат. З рис1. побудованих графік розподілу Пуассона і згенерованого розподілу побачив,що найбільша ймовірність надходження виклику на КС складає 3.3 % для розподілу Пуассона і 4.9% для згенерованого розподілу на канальному інтервалі 144-154, а сама мала ймовірність спостерігається на КІ <116 та >183. З рис.2 робимо висновок,що із збільшенням кількості ліній v імовірність втрат зменшується (але робить нашу систему біль економічно затратною),ймовірність втрат 1% для нашої КС буде при v= 145 ліній. З рис.3 можна замітити, що при збільшенні інтенсивності поступаю чого навантаження – інтенсивність втраченого навантаження зростає.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB