forum.vnstele.com
http://forum.vnstele.com/

Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втратами
http://forum.vnstele.com/viewtopic.php?f=11&t=12
Сторінка 1 з 5

Автор:  echern [ 22 лютого 2011, 17:01 ]
Тема повідомлення:  Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втратами

Запитання і висновки по роботі №5 - Дослідження одноланкової повнодоступної комутаційної системи з явними втратами -
публікувати в даній темі.

Автор:  AnDruXa TK-32 [ 28 лютого 2011, 11:58 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

Висновок: Виконавши цю лабораторну роботу я ознайомився з основними методами визначення параметрів якості обслуговування одноланкової повнодоступної комутаційної системи з явними втратами і визначив, що при збільшенні кількості ліній, імовірність втрат в комутаційній системі зменшується.
Користуючись графіками я визначив ефективність використання однієї лінії для п’яти значень р і вибраної інтенсивності навантаження і побачив, що найменша ефективність становить 0,796, а найбільша ефективність – 0,968. Це свідчить про те, що при збільшенні кількості ліній ефективність використання зростає.

Автор:  Kret [ 02 березня 2011, 07:55 ]
Тема повідомлення:  Висновок до лаб.№5

На даній лабораторній роботі ми дослідили одноланкову повнодоступну комутаційну систему з явними втратами. В ході роботи ми заповнили таблицю, змінюючи к-сть ліній V і по цій таблиці побудували графіки залежності. З графіків ми знайшли к-сть ліній, за яких втрати за навантаженням будуть близькими до 1%: а) для 1 ф-ли Ерланга - 51 лінія, б) для ф-ли Енгсета - 38, в) імітаційне моделювання - 61 лінія. Також ми визначали ефективнісь використання однієї лінії. Прохарактеризувавши залежність у1=f(V), можемо зробити висновок, що при збільшенні ліній, імовірність втрат зменшується, а отже наша система стає ефективнішою!!! :D

Автор:  ascentman [ 16 березня 2011, 12:28 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

Допуск: на лабораторній роботі я повинен провести дослідження одноланкової повнодоступної комутаційної системи з втратами. Повнодоступна система - це система, коли будь-який вхід можна з'єднати з будь-яким виходом. Якщо обслуговування відбувається з втратами, то ймовірність втрат при поступленні простого потоку викликів обчислюємо за першою формулою Ерланга. де Y - навантаження від N абонентів, v- к-сть ліній, i -к-сть зайнятих ліній. Якщо на вхід поступає потік від скінченної к-сті джерел, то ймовірність блокування розраховують, використовуючи формулу Енгсета.

Автор:  Васага Оля [ 16 березня 2011, 20:59 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

Висновки : на даній лабораторній роботі ми досліджували одноланкову повнодоступну комутаційну систему з втратами . У ході імітаційного моделювання нами було згенеровано три потоки виклику : по розподілу Пуассона , розподілу Бернуллі та згенерований потік . В результаті цього було отримано розподіл ймовірності втрат в залежності від кількості вихідних ліній . Чим більше вихідних ліній тим менша ймовірність втрат . Для заданої інтенсивності навантаження втрати за навантаженням будуть близькими до 1%, якщо кількість ліній становитиме 56. Для більш детальнішого дослідження заданої нам системи було визначено ймовірність втрат за допомогою першої формули Ерланга . Це дало змогу для різної кількості користувачів (навантаження ) й інтенсивності навантаження визначити кількість ліній , необхідну для обслуговування такого навантаження , та визначити ефективність використання однієї лінії . В результаті чого , можемо сказати , що при збільшенні кількості ліній ефективність кожної з них зростає .

Автор:  echern [ 17 березня 2011, 11:48 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

ascentman написав:
Допуск

Покажіть на графіку густину розподілу імовірності кількості викликів, що обслуговуються системою за проміжок часу, рівний середній тривалості телефонного виклику, для стаціонарного, ординарного потоку викликів без післядії з сумарною інтенсивністю навантаження Y=25 Ерл.

Автор:  ascentman [ 17 березня 2011, 17:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

зображена зелена крива показує густину розподілу ймовірністей викликів з сумарною інтенсивністю навантаження 25 Ерл, яку підібрав, змінюючи параметри N, c, T.

Приєднані файли:
xcxc.jpg
xcxc.jpg [ 106.8 Кб | Переглянуто 13050 разів ]

Автор:  Богдан Мисливчук [ 20 березня 2011, 19:39 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

Добрий день. Скажіть будь ласка чи в пункті 10 треба брати для одного значення інетнсивності навантаження чи для всіх??

Автор:  echern [ 21 березня 2011, 10:42 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

Богдан Мисливчук написав:
В пункті 10 треба брати для одного значення інетнсивності навантаження чи для всіх??


Є два варіанти:
1. Беремо одну інтенсивність навантаження, наприклад, друга крива на графіку на графіку і для 5 значень імовірності втрат визначаємо кількість ліній, а далі - за вказаною формулою знаходимо ефективність використання однієї лінії (на рисунку показано точками на кривій 2).

2. Можна взяти фіксоване значення імовірності втрат і визначити ефективність використання однієї лінії для 5 різних інтенсивностей навантаження (на рисунку показано лініями).

Зображення

Автор:  Богдан Мисливчук [ 21 березня 2011, 13:34 ]
Тема повідомлення:  Re: Лабораторна робота №5 - Одноланкова схема з явними втрат

ооо дякую...вже зробив першим варіантом)

Сторінка 1 з 5 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/