forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:21

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03 травня 2011, 23:50 
Офлайн

З нами з: 18 лютого 2011, 18:32
Повідомлення: 10
Висновок: на даній лабораторній роботі ми ознайомились з основними методами визначення пара¬метрів якості обслуговування одноланкової повнодоступної комутаційної системи з явними втратами. Користуючись графіком п. 6 визначили кількість ліній, за яких для зада¬ної інтенсивності навантаження втрати за навантаженням будуть близь¬кими до 1 %. Для даного варіанту (34) : І ф-ла Ерланга = 60 ліній; Ф-ла Енгсета = 45 ліній; моделювання = 62 лінії. Визначили ефективність використання од¬нієї лінії y1=Y/v для п’яти значень р і вибраної інтенсивності наванта¬ження.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 травня 2011, 22:45 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу, я ознайомитися з основними методами визначення параметрів якості обслуговування одноланкової повнодоступної комутаційної системи з явними втратами. Змінюючи кількість ліній, я визначив ймовірності втрат в межах 0,1 – 0,001, дані записав до таблиці №1. Я побудував графіки залежності ймовірності втрат від кількості ліній для першої формули Ерланга, формули Енгсета та імітаційного моделювання. З графіків роблю висновок, шо зі збільшенням кількості ліній ймовірність втрат зменшується. Я також розрахував ефективність використання для лінії з У5=561.6 Ерл при різних значеннях ймовірності втрат, побудував графік yі=f(vі). З графіка роблю висновок, що зі збільшенням кількості ліній ефективність використання зростає прямо пропорційно, а ймовірність втрат – зменшується.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: лабораторна робота 5
ПовідомленняДодано: 17 травня 2011, 23:31 
Офлайн

З нами з: 01 березня 2011, 22:22
Повідомлення: 2
Щомак Руслан ТК-31

Висновок:Щоб виконати цю лабораторну роботу ми скористались теоретичними відомостями про одноланкову повнодоступну КС з явними втратами,а також які існують види втрат і що вони собою представляють.Також в даній лабораторній роботі ми використали 1формулу Ерланга, яка дала нам змогу визначити імовірність втрат від кількості ліній та інтенсивності навантаження.
Під час виконання лабораторної роботи, спочатку, ми ввели вихідні дані згідно варіанту,нам зявився графік залежності імовірності р(і) від кількості викликів на інтервалі КІ.
Потім,щоб заповнити таблицю змінювали кількість ліній, починаючи від max імовірності,яка у мене складала 91 і змінюючи її на 3 значення сформувався графік, з якого визначив кількість ліній,за яких для заданої інтенсивностінавантаження втрати за навантаженням будуть близькими до 1% і в мене вони дорівнюють 114ліній.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19 травня 2011, 18:31 
Офлайн

З нами з: 14 лютого 2011, 22:09
Повідомлення: 9
Висновок: під час лабораторної роботи я ознайомився з основними методами визначення параметрів якості обслуговування одноланкової повнодоступної комутаційної системи з явними втратами.При моделюванні я отримав розподіл ймовірності втрат від кількості ліній при різних розподілах (Пуассона, Бернуллі, згенерований розподіл). З цього розподілу я зробив висновок: що зі збільшенням кількості ліній ймовірність втрат зменшується.Також встановив, що при інтенсивності навантаження Y=82 Ерл. втрати будуть близькими 1% при кількості ліній:
- для I ф-ли Ерланга 97 ліній;
- для ф-ли Енгсета 59 ліній;
- для моделювання 103 ліній.
Також визначив ефективність використання однієї лінії і встановив, що при збільшенні кількості ліній ефективність використання збільшується, при цьому імовірність втрат зменшується.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 січня 2012, 20:37 
Офлайн

З нами з: 21 січня 2012, 20:21
Повідомлення: 3
Доброго дня.При виконанні варіанту №41 при заповненні таблиці зіткнувся з проблемою,що програма не сприймає значення кількості ліній понад 47(вибиває помилку). З моїми початковими даними,при кількості ліній v=47,найменша ймовірність втрат складає 0.55(розподіл Бернуллі),тобто не вдається досягнути необхідного діапазону 0.001-0.1. Як вирішити проблему? :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 22 січня 2012, 10:50 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
ChesterUA написав:
Як вирішити проблему? :?:

У цьому варіанті дійсно виникає переповнення при обчисленнях, тому змініть вихідні дані на наступні:
Номер варіанту - 41.
Tm = 23
T = 320
c = 3,5 (було 8,5)
N = 180.
Про зміну вихідних даних повідомите викладача на занятті.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2012, 16:09 
Офлайн

З нами з: 12 січня 2012, 23:58
Повідомлення: 5
Згенерований розподіл наближено нагадує розподіл Пуассона. При малій кількості ліній (~до 68) це підтверджується розподілом імовірностей втрат (рис 2,3).
Для заданої інтенсивності навантаження (59,89 ЕРл) втрати за навантаженням будуть близь-кими до 1% при
• 74 лініях для розподілу Пуассона (1ша форм. Ерланга)
• 136 лініях для згенерованого розподілу
Як бачимо, ці значення різняться майже вдвічі, тому необхідно використати іншу імітаційну модель розподілу, згенерованого за задиними умовами.
Для збереення фіксованого значення імовірності втрат при зростанні навантаження необхідно збільшувати кількість ліній.
Ефективність використання однієї лінії зростає при зменшенні кількості ліній. Для забезпечення вищої якості обслуговування викликів необхідно жертвувати ефективністю використання ліній, а отже збільшувати витрати на обладнання. В реальних системах комутації знаходять золоту середину між ціною і якістю, яка буде задовольняти як надавача послуг зв`язку, так і користувачів.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2012, 17:11 
Офлайн

З нами з: 31 січня 2012, 19:02
Повідомлення: 13
Звідки: Львів
Я ознайомився з одноланковою схемою з явними втратами, з отрманих результатів можу зробити наступні висновки:
-Втрати в такій КС починаються у випадку зайнятті всіх V ліній.
-Для зменшення кількості втрат оптимальним виходом є збільшення кількості ліній, у випадку браку грошей можна зменшити кількість абонентів.
З моїх розрахунків видно, що найкращу ефективність використання показує лінія y1=0.72.
Імовірності втрат близькі до 1%:
І ф-ла Ерланга - 65 ліній;
ф-ла Енгсета - 36 ліній;
моделювання - 115 ліній.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2012, 22:00 
Офлайн

З нами з: 27 лютого 2012, 21:25
Повідомлення: 2
Добрий вечір у 40 варіанті не будуються графіки по 1 формулі Ерланга.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2012, 09:43 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
Доброго ранку.
Поміняйте значення Y5 на менше, наприклад, 50, тоді все будується.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB