Мій висновок, дуже подібний до попередніх, тому я тільки дам відповіді на
контрольні запитання до Лабораторнрої роботи №8:1. Яку комутацію називають просторовою ?Просторова комутація – комутація трактів в межах одного канального інтервалу.
2. Яка максимальна часова затримка між вхідним і вихідним КІ вноситься КБ кожного виду, розглянутого в лабораторній роботі?Комутатори типу «простір» не вносять часової затримки між вхідним і вихідним канальним інтервалом.
3. Яка розрядність однієї комірки адресного запам’ятовувального пристрою комутатора на мультиплексорах з паралельною і послідовною комутацією кодового слова?Розрядність однієї комірки АЗП комутатора на мультиплексорах з паралельною і послідовною комутацією кодового слова рівна log2(N), де N – кількість вхідних групових трактів. Значення log2(N) при потребі (коли результатом цієї операції є дробове число) заокруглюється до більшого цілого числа.
Добавлю ще те, що розрядність однієї комірки АЗП комутатора на демультиплексорах з паралельною і послідовною комутацією кодового слова рівна log2(M), де M – кількість вихідних групових трактів. Значення log2(М) при потребі(коли результатом цієї операції є дробове число) заокруглюється до більшого цілого числа.
4. Від чого залежить розрядність кодового слова апаратури з ІКМ?Розрядність кодового слова апаратури ІКМ насамперед залежить від кількості рівнів квантування яку необхідно забезпечити.
5. Для чого в багатоланкових цифрових комутаційних полях використовується комутатор типу “простір”?Комутатор типу «простір» застосовують для того щоб комутувати різні цифрові лінії.
П.С. Якщо в відповідях є якісь неточності, або деяка відповідь є зовсім не правильною, то ПРОШУ вказати на помилки, і дати правильну відповідь на те питання в якому була знайдена помилка(якщо ваша ласка).
Наперед Дякую!
