forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 лютого 2011, 17:04 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
Дослідження цифрового комутаційного блоку типу "Простір"


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Лабораторна робота №8
ПовідомленняДодано: 24 лютого 2011, 03:36 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу, я дослідив комутаційний блок "Простір", його будову та функції. Оцінивши всі переваги та недоліки побудови комутаційної матриці на електронних контактах, логічних елементах, мультиплексорахта демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова та ПЛМ, я вирішив, що при потребі отримати більшу пропускну здатність та меншу кількість управляючих входів для побудови матриці потрібно використати мультиплексори та демультиплексори з паралельною комутацією кодового слова, а, якщо потрібно зменшити кількість елементів, то використовуємо комутаційну матрицю на базі ПЛМ. Я, також, порівняв кількість точок комутації для комутаційного блока "Простір" з послідовною та паралельною комутацією кодового слова і, з отриманих результатів розрахунків, вирішив, що кращим буде комутаційний блок з паралельною комутацією кодового слова, бо він забезпечеє більшу пропускну здатність.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01 березня 2011, 15:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2011, 12:40
Повідомлення: 3
Висновок:на даній лабораторній роботі ми досліджували комутаційний блок типу "Простір", який може бути реалізований на електронних клемах, логічних елментах, а також на мультиплексорах та демультиплексорах, як реалізовано в даній лабораторній роботі. Ми розглянули 4 типи схем: на мультиплексорах, демультиплексорах з послідовним та паралельним записом кодового слова. Такі комутатори використовуються в багатоланкових комутаційних системах, для того, щоб уникнути зайвих паралельно-послідовних та послідовно-парлельних перетворень. Якщо порівнювати схеми за еконмічністю, то комутатори з послідовним записом кодового слова є більш економічні, ніж комутатори з паралельним записом кодового слова, так як запис в таких схемах здійснюється розряд за розрядом, а в схемах з паралельним записом кодового слова кількість еквівалентних точок комутації збільшує параметр "розрядність кодового слова" (r).


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 березня 2011, 02:47 
Офлайн

З нами з: 18 лютого 2011, 18:32
Повідомлення: 10
Висновок: На даній лабораторній роботі я дослідила роботу комутаційного блоку типу «ПРОСТІР». Побудувала схеми комутаторів на мультиплексорах та демультиплексорах з послідовною та паралельною комутацією кодового слова.
При визначенні точок комутації помітила, що при паралельній комутації кодового слова кількість точок комутації є більшою ніж при послідовній комутації.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 березня 2011, 12:49 
Офлайн

З нами з: 07 лютого 2011, 13:28
Повідомлення: 8
Висновок: на данійлабораторній роботі я дослідив комутатори на мультипоексорах і демультипоексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова.
Різниця між послідовною і паралельною комутацією кодового слова- це збільшення еквівалентних точок комутації на величину r -розрядність (8).


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 березня 2011, 14:59 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
3a6aBa написав:
Різниця між послідовною і паралельною комутацією кодового слова- це збільшення еквівалентних точок комутації на величину r -розрядність (8).

Збільшення кількості еквівалентних точок комутації - не самоціль, а необхідність, але це збільшення дозволяє покращити функціональні властивості комутаторів, про які ви ні слова не сказали.
Та і твердження про те, що еквівалентна точка комутації збільшиться на величину r при паралельній комутації - некоректне.
Вчіться робити висновки :)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14 березня 2011, 20:36 
Офлайн

З нами з: 10 лютого 2011, 15:17
Повідомлення: 10
Висновок: Виконавши цю лабораторну роботу я дослідив принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ПРОСТІР», побудованого на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова.
Порівнюючи комутаційні блоки на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною та паралельною комутаціями кодового слова за економічністю, можна стверджувати, що:
- кількість еквівалентних точок комутації Те, як при послідовній так і при паралельній комутаціях однакова і становить 20 т.к.;
- кількість просторових точок комутації Тпр при послідовній комутації: 120 т.к., при паралельній комутації: 480 т.к.;
- загальна кількість точок комутації Т при послідовній комутації: 140 т.к., при паралельній комутації: 500 т.к.;
Отже, економічнішими є комутаційні блоки з послідовною комутацією кодового слова.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 березня 2011, 20:33 
Офлайн

З нами з: 14 лютого 2011, 22:09
Повідомлення: 9
Висновок:під час лабораторної роботи я вивчив принцип побудови побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу ,,Простір", побудованого на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова. Також я знайшов кількість точок комутації (еквівалентних і просторових).З даних результатів я встановив, що найменша кількість точок комутації виникла при послідовній комутації (479 т.к.).Отже ця схема є економічнішою на відміну від схеми з паралельною комутацією (1655 т.к.). Хоча схема з паралельною комутацією не економна але вона використовується для прискорення комутації, а саме для збільшення пропускної здатності цифрового комутаційного поля. Тому, на мою думку, її доцільно потрібно використовувати.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2011, 19:17 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2011, 19:21
Повідомлення: 6
:geek: При дослідженні цифрового комутаційного блоку "ПРОСТІР" я покроково спостерігав комутацію чотирьма різними комутаційними блоками з послідовною та паралельною комутацією кодового слова. КБ, побудовані на мультиплексорах, будуть керовані виходу, а на демультиплексорах - по входу,- це в принципі єдина різниця в роботі Кб з однаковою комутацією кодових слів.Також я вираховував кількість точок комутації (еквівалентних та просторових). З обрахунків можу зробити висновок, що КБ з послідовною комутацією є набагато дешевші, так як к-сть точок комутації є набагато меншою, ніж у КБ з паралельною комутацією. Ця різниця через те, що к-сть MUX чи DMX у r разів більша, і швидкість у цих КБ у r разів більша, через те що кожен біт в канальному інтервалі передаєтся через окремий MUX або DMX.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 березня 2011, 20:55 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2011, 17:18
Повідомлення: 9
Допуск: на даній лабораторній роботі я буду досліджувати цифровий комутаційний блок типу «ПРОСТІР». Мені буде потрібно вивчити принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ПРОСТІР», побудованого на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова. Виконати навчальну програму zkp.exe. У цій програмі вибрати пункт “Комутаційний блок “простір”.

Хід роботи:
1. Вибрати пункт “Комутаційний блок простір на мультиплексорах з послідовною комутацією кодового слова”. У діалоговому вікні ввести параметри комутатора і вихідні дані згідно з отриманим варіантом і покроково виконати комутацію вхідного і вихідного ГТ в межах заданого КІ.
2. Зобразити схему комутатора і записати всю керуючу інформацію, яка використовується для комутації входу з виходом. Коротко описати процес комутації.
3. Вибрати “Комутаційний блок простір на демультиплексорах з пос­лідовною комутацією кодового слова”. Виконати для цього КБ пункти 1 та 2.
4. У головному вікні програми вибрати пункт “Комутаційний блок простір на мультиплексорах з паралельною комутацією кодового слова”. Виконати для цього КБ пункти 1 та 2.
5. Вибрати пункт “Комутаційний блок простір на демультиплексорах з паралельною комутацією кодового слова”. Виконати для цього КБ пункти 1 та 2.
9. Порівняти роботу розглянутих комутаційних блоків. Пояснити, в яких випадках який комутаційний блок доцільніше використовувати.
10. Знайти кількість точок комутації (еквівалентних і просторових) і порівняти чотири розгляниутих схеми за економічністю.

повідомте будь-ласка про допуск.)


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB