forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 21 березня 2011, 21:41 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
Kret написав:
Допуск: на даній лабораторній роботі я буду досліджувати цифровий комутаційний блок типу «ПРОСТІР».
повідомте будь-ласка про допуск

Відповідь тут


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 08:11 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2011, 17:18
Повідомлення: 9
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу я дослідив цифровий комутаційний блока типу «ПРОСТІР», який побудований на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова. В ході роботи я підставив дані варіанту 2 в програму zkp.exe, після чого отримав 4 схеми комутації. Дослідив їх принцип комутації, коротко описав його та обчислив точки комутації. З цього можемо порівняти наші комутаційні блоки на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною та паралельною комутаціями кодового слова за економічністю: при послідовній комутації ми отримали 212 точок комутації, а при паралельній – 440 точок комутації. Отже бачимо, що комутаційні блоки з послідовною комутацією є економічнішими ніж з паралельною. :)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2011, 21:33 
Офлайн

З нами з: 21 лютого 2011, 13:57
Повідомлення: 9
Висновок : на даній лабораторній роботі ми дослідили роботу комутаційного блоку типу «ПРОСТІР». У ході роботи ми побудували схеми комутаторів на мультиплексорах та демультиплексорах з послідовною та паралельною комутацією кодового слова . При визначенні точок комутації ми зробили висновок , що при паралельній комутації кодового слова кількість екв. точок комутації є більшою ніж при послідовній комутації.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2011, 23:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 лютого 2011, 18:09
Повідомлення: 20
Звідки: Львів
Висновок: на даній лабораторній роботі я досліджував комутатор типу « ПРОСТІР». Я розгялнув за допомогою програми 4 типи комутаторів, а саме комутатор на мультиплексорах з послідовною комутацією слова та паралельною, також на демультиплексорах з паралельною і послідовною комутацією слова. Розрахувавши кількість точок комутації я побачив що більш економічним є схема з послідовною комутацією слова. При послідовній комутації слова кількість точок збільшується у 8 разів. В кожної із схем є своєї переваги і недоліки. Якщо потрібна більша швидкість то треба використовувати на елементах з паралельною комутацією слова. Якщо ж не потріно то можна задовільнитися дешевшою схемою з послідовною комутацією слова. Схема з мультиплексором і демультиплексором відрізняється типом керування., так як в демультиплексорах це керування по входу, а в мультиплексорах по виходу.

_________________
EEEEE RoN@n 3 GPAHATO}0


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 травня 2011, 14:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 лютого 2011, 00:49
Повідомлення: 9
Звідки: Наконечне 2
Висновок: на лабораторній роботі я досліджувала комутаційний блок ПРОСТІР, побудованого на мультиплексорах та демультиплексорах з послідовною та паралельною комутацією кодового слова. Для усіх видів комутаційних блоків було розраховано кількість просторових та еквівалентних точок комутації та встановлено, що по більш економічними є схеми комутаційного блоку ПРОСТІР з послідовною комутацією кодового слова.

_________________
Nadya=)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 травня 2011, 23:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2011, 03:08
Повідомлення: 24
Звідки: Камянка-Бузька,Львів
Висновок: на лабораторній роботі я дослідив цифровий комутаційний блок типу «ПРОСТІР», який побудований на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова. Тобто використавши дані свого варіанту я коротко описав і порівняв дані схемні побудови за параметром: кількість точок комутації. З порівняння можна зробити висновок, що схеми з послідовною комутацією мають набагато менше точок комутації, тому їх використання буде економічніше. Паралельна комутація дозволяє пришвидшити процес комутації в r разів, але вимагає додаткового обладнання і є дорожчою.

_________________
Volodya Rykhva thinks so....
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15 травня 2011, 22:40 
Офлайн

З нами з: 15 лютого 2011, 18:43
Повідомлення: 7
Висновок: виконуючи дану лабораторну роботу я досліджувала роботу КБ «Простір», а точніше роботу КБ на MUX I DMUX з послідовною та паралельною комутацією кодового слова. Також я зобразила для кожного випадку схему КБ, всього їх отримала 4, і коротко описала їх роботу. Мною було здійснено порівняння даних схем по економічності, а також було розраховано кількість точок комутації еквівалентних і просторових, яка рівна 20280 т.к. і 4608 т.к. відповідно (парал.) і 20280 т.к. і 576 т.к. (порозрядн.).


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 22 лютого 2012, 20:45 
Офлайн

З нами з: 31 січня 2012, 19:02
Повідомлення: 13
Звідки: Львів
Я ознайомився з БПК з отриманих результатів роблю наступний висновок:
Ефективнішим є використання КБ з паралельною комутацією (76 е.т.к.), в них відбувається прискорення комутації, передавання одночасно всіх r розрядів кодового слова, тобто передачі в таких КБ збільшена у r разів, а це означає, що пропускна здатність зростає і дає можливість нам обслуговувати швидше абонентів. Встановлення такого обладнення буде звістно буде дорожчим, але кількість абонентів, що будуть обслуговуватися зросте, що перекриє економічні витрати.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 03:09 
Офлайн

З нами з: 23 січня 2012, 19:01
Повідомлення: 11
Звідки: м.Городок
Висновок: в даній лабораторній роботі, я вивчив принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ПРОСТІР», побудованого на мультиплексорах і демультиплексорах з послідовною і паралельною комутацією кодового слова.Я дослідив і описав роботу цих комутаторів і зробив висновок,що з економічної точки зору,ефективніше буде використовувати блоки з послідовною комутацією кодового слова,тому що в порівнянні з паралельною комутацією вони використовують меншу кількість точок комутації.В блоці з послідовною комутацією швидкість передавання зростає в r раз,але для реалізації цього нам необхідно використовувати додаткове обладнання.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 16:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 лютого 2012, 22:04
Повідомлення: 10
Звідки: Великий Березний / Львів
Олег Козьоринський написав:
В блоці з послідовною комутацією швидкість передавання зростає в r раз,але для реалізації цього нам необхідно використовувати додаткове обладнання.



поправка - в блоці з паралельною комутацією швидкість зростає, а не з послідовною :)

_________________
ТК-42


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB