forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 13:43 
Офлайн

З нами з: 07 лютого 2011, 13:28
Повідомлення: 8
Забавський Андрій, ТК-33
Висновок: вивконавши цю лабораторну роботу, я ознайомився із принципами роботи КБ "Час-Простір". Порахувавши кількість точок за формулами наведеними на лекціях, а саме: для КБ "Час-Простір" без розбиття на групи Te=(n*N*(r+k))/100 в мене 282.24
для КБ "Час-Простір" з розбиття на 2 групи Te=(g*n*N*r+N*n*k)/100 в мене 423.36
Отже КБ "Час-Простір" з розбиття на 2 групи буде економічно дорожчим, беручи до уваги, що в нього у півтора рази більше точок комутації, але зменшені вимоги до швидкодії пам'яті, у порівнянні з КБ без розбиття на групи.
Час доступу до пам'яті tд=125/2/147/12=2,8*10^-4мкс для КБ "Час-Простір" без розбиття.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 березня 2011, 18:38 
Офлайн

З нами з: 10 лютого 2011, 15:17
Повідомлення: 10
Допуск до виконання роботи:
В даній лабораторній роботі я досліджуватиму принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ЧАС/ПРОСТІР». При виконанні роботи, потрібно здійснити розрахунок кількості еквівалентних точок комутації для “Комутаційного блоку Час-Простір без розбиття трактів на групи” та “Комутаційного блоку Час-Простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи” і порівняти їх за економічністю.


Приєднані файли:
Опис файлу: “Комутаційний блок час-простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи”
2.jpg
2.jpg [ 29.93 Кб | Переглянуто 9055 разів ]
Опис файлу: “Комутаційний блок час-простір без розбиття трактів на групи”
1.jpg
1.jpg [ 18.52 Кб | Переглянуто 9055 разів ]
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 березня 2011, 18:40 
Офлайн

З нами з: 10 лютого 2011, 15:17
Повідомлення: 10
Висновок: Виконавши цю лабораторну роботу я дослідив принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ЧАС/ПРОСТІР».
Здійснивши розрахунок кількості еквівалентних точок комутації для «Комутаційного блоку Час-Простір без розбиття трактів на групи» (Те = 755 точок комутації) та “Комутаційного блоку Час-Простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи” (Те = 1057 точок комутації), переконався, що економічно доцільнішим (в 1,4 рази) є використання «Комутаційного блоку Час-Простір без розбиття трактів на групи». Також, я провів обчислення такого параметру, як час доступу до пам’яті, який становить 0,017 мкс.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 березня 2011, 20:42 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
Допуск до лабораторних робіт через Інтернет тимчасово припинено.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 00:42 
Офлайн

З нами з: 18 лютого 2011, 18:32
Повідомлення: 10
Висноков: На даній лабораторній роботі я дослідила принцип роботи комутаційного блоку типу «ЧАС-ПРОСТІР». Побудувала схеми комутаційного блоку без розбиття на групи та з розбиттям на дві групи.Обчислила еквівалентну кількість точок комутації. Побачила, що при розбитті на групи кількість точок комутації значно збільшується. При комутації без розбиття трактів на групи кількість еквівалентних точок рівна 1613, а при комутації з розбиттям – 2228 е.т.к. Отже, комутаційний блок час-простір без розбиття трактів на групи є економічнішою.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 01:40 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2011, 19:21
Повідомлення: 6
:mrgreen: На цій лабораторній роботі я досліджував Комктаційний блок типу "ЧАС-ПРСТІР" з двома різними принципами побудови: це зрозбиттям вх./вих. трактів на групи та без розбиття їх на групи. Я мав змогу за допомогою програми спостерігати за кожним кроком комутації кодового слова двох різних комутаційних блоків. Порівнюючи їх в роботі та по економічності очевидно, що КБ без робиття ГТ на групи є дешевшою, так як е.т.к.=1267. Але швидкодія такої схеми повинна бути дуже високою, тому що в ІЗП на протязі одного циклу повинні записатися і зчитатися всі канальні інтервали всіх групових трактів,(час дотупу такої схеми в моєму варіанті tд=0,0108мкс). Щодо КБ з робиттям ГТ на групи, то вимога до швидкодії таких схем буде в [g] разів менша (0,0226мкс) Проте к-сть АЗП та ІЗП зростає (е.т.к.=1671), що призводить до подоржання такого КБ. Тому використання такої схеми буде доцільніше і необхідним при великій к-сті КІ та ГТ!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Лабораторна робота №9
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 03:53 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Висновок: виконавши цю лабораторну роботу, я вивчив принципи побудови та функціонування цифрового комутаційного блока типу "Час/Простір". Дослідивши всі "За" і "Проти" блока типу "Час/Простір", я вирішив, що він найкращий з трьох існуючих, бо він може здійснювати комутацію будь-якого канально інтервала (КІ) будь-якого групового тракта (ГТ) вхідної цифрової лінії (ЦЛ) з будь-яким канальним інтервалом будь-якого групового тракта вихідної цифрової лінії. Також я порівняв комутатори типу "Час/Простір" з розбиттям входів на дві групи та без розбиття. З погляду економічної ефективності кращий - без розбиття на групи, бо є менша кількість точок комутації.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Лабораторна робота №9
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 04:33 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Кількість точок комутації для комутаційного блока типу "Час/Простір" (варіянт №4):
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 15:47 
Офлайн
Адміністратор сайту

З нами з: 11 січня 2011, 15:00
Повідомлення: 181
Звідки: Львів
Згідно варіанту 4,
N=52, n=41.
Отже, формула (1) записана правильно, але дані і обчислення проведені НЕ ПРАВИЛЬНО !!!
Потрібно записати
Т=Nnr/100+Nnk/100=52*41*8/100+52*41*12 = ...

У другій формулі n=1066, якщо слідувати логіці запису, фізична суть даної величини - кількість комірок секції Інформаційної пам"яті, хоча дані підставлено правильно, плутанина тільки з позначеннями.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2011, 07:07 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2011, 17:18
Повідомлення: 9
Виконавши цю лабораторну роботу ми дослідили принцип побудови і функціонування цифрового комутаційного блока типу «ЧАС/ПРОСТІР». Виконавши навчальну програму zkp.exe. і підставивши в неї вихідні дані згідно з отриманим варіантом (варіант 25), ми отримали схеми комутаційних блоків час-простір без розбиття трактів на групи і з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи. Розглянули процес комутації, а також зобразили дані схеми. Для даних схем здійснили розрахунок кількості еквівалентних точок комутації (для комутаційного блоку час-простір без розбиття трактів на групи = 1701т.к., а для комутаційного блоку час-простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи = 2268т.к.). Можемо сказати, що комутаційний блок час-простір без розбиття трактів на групи є економічнішим, оскільки в ньому використовується менше обладнання ніж в комутаційному блоці час-простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи, але комутаційний блок час-простір з розбиттям вх/вих. ГТ на дві групи є якіснішим.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB