forum.vnstele.com

Вітруальне навчальне середовище телекомунікацій - Форум підтримки
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Висновок:
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 00:26 
Офлайн

З нами з: 09 лютого 2011, 22:58
Повідомлення: 25
Виконавши цю лабораторну роботу, я ознайомився з основними способами представлення потоків викликів та їх характеристиками. Я дослідив розподіл Пуассона. Міняючи значення сумарного часу моделювання Tm та кількості джерел викликів N, з побудованого графіка роблю висновок, що при збільшенні кількості джерел N, графік звужується, а при зменшенні - розширюється; при збільшенні сумарного часу моделювання Tm крива робиться плавнішою. Я також обчислив математичне сподівання і дисперсію для теоретичного і практичного розподілів.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2011, 04:04 
Офлайн

З нами з: 18 лютого 2011, 18:32
Повідомлення: 10
Висновок: На даній лабораторній роботі я ознайомилася з основними способами представлення потоків викликів та їх характеристиками. Визначила математичне очікування, яке є приблизно рівним для двох розподілів та дисперсію. З результатів побачила, що дисперсія практичного розподілу є більшою за дисперсію теоретичного.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24 березня 2011, 20:09 
Офлайн

З нами з: 14 лютого 2011, 22:09
Повідомлення: 9
Висновок: на даній лабораторній роботі я ознайомився з основними способами представлення потоків викликів та їх характеристики. Досліджуючи розподіл кількості викликів на інтервалі часу t, встановив, що теоретичний розподіл Пуассона практично повторює згенерований розподіл(хоча є деякі невеликі відхилення). При дослідженні розподілу тривалості інтервалів між викликами інтервали між викликами становлять приблизно 8-15секунд.Виклики, що наступлять пізніше або раніше є рідкістю.Також вирахував математичне сподівання і дисперсію для теоретичного і згенерованого розподілів і дізнався,що значення мат.сподівання і дисперсії для обох розподілів є майже однаковими
(хоча значення мат.сподівання і дисперсії згенерованого розподілу є більшими ніж теоретичного )


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 березня 2011, 13:41 
Офлайн

З нами з: 07 лютого 2011, 13:28
Повідомлення: 8
Забавський Андрій, ТК-33
Висновок: на цій лабораторній роботі я ознаймився і дослідив основні характеристики і способи представлення потоків викликів. З рисунків, і за допомогою математичного очікування і дисперсії переконався, що теоретичний і згенерований розподіл відрізняється на 0,2 і 2,04 (різниця між математичним очікуванням і дисперсією теоретичног і згенерованого розподілу, відповідно). Отже цей розподіл можна використовувати для моделювання і він дасть незначні похибки.
З часової діагами процесу гадходження викликів від 89 абонентів протягом часу 2*t порахував середній інтервал між викликами, який становить 3,79с.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2011, 21:58 
Офлайн

З нами з: 10 лютого 2011, 15:17
Повідомлення: 10
Висновок: Виконавши цю лабораторну роботу я ознайомився з основними способами представлення потоків викликів та їх характеристиками.
Визначивши математичні очікування кількості викликів на інтервалі часу t, я побачив, що вони є майже однаковими як для теоретичного (М(і) = 5,944), так і для практичного розподілів (М(і) = 5,941). З отриманих результатів побачив, що дисперсія практичного розподілу (D(і) = 2,418) є трохи більшою за теоретичний розподіл (D(і) = 2,190).


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2011, 07:07 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2011, 17:18
Повідомлення: 9
Виконавши цю лабораторну роботу я ознайомився з основними способами представлення потоків викликів та їх характеристиками. Під час виконання лабораторної роботи, я виконав програму ОК_lab1.exe в яку ввів дані варіанту 33, після чого на екрані отримав графіки розподілу Пуассона ( теоретичний розподіл), Згенерованого розподілу (отриманий практичний розподіл імовірності надходження викликів в результаті моделювання) а також Розподілу тривалості інтервалів між викликами. Також в ході роботи я обрахував математичне очікування та дисперсію для обох розподілів ( для розподілу пуассона: М(і) =4,722, а D(і) =4,287; для згенерованого розподілу: М(і) =4,916, а D(і) =6,315). Отже з графіків та обчислень можемо зробити висновок, що згенерований розподіл незначно відрізняється від розподілу Пуассона і його можна можна використовувати в моделюванні, оскільки похибка буде незначною від теоретичного розподілу.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2011, 21:26 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2011, 19:21
Повідомлення: 6
:| Висновок: На цій лабараторній роботі я вивчив основні способи представлення і основні характеристики викликів. В ході роботи я за даними з моделювання знаходив: середню інтенсивність поступлення викликів від одного абонента (8 вик/год); та середню тривалість інтервалу між викликами ( 9,57 сек). Для теоретичного та практичного законів розподілу к-сті викликів на інтервалі часу 40 сек. Визначав дисперсію та математичне очікуавння, і різниця міжними досить маленька (теор.=0,429 ,прак.=0,3251). З часової діграми я визначив моменти поступлення викликів(13вик.) та інтервали між постулеляненнями викликів на інтевалі сесу 80 сек. Згенегований закон розподілу викликів майже не відрізняєтся від закону розподілу Пуассона для 50 джерел викиклив.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 травня 2011, 00:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 лютого 2011, 18:09
Повідомлення: 20
Звідки: Львів
Висновок: на даній лабораторній роботі ми ознайомились з характеристиками і представленням потоків викликів. Побудували в програмі теоретичний і зегнерований розподіл Пуассона, і побачили що хоч згенерований розподіл близький до теоретичного, та все ж відмінності присутні. Розрахувавши математичне очікування і дисперсію для теоретичного розподілу побачили що вони відрізняють, хоча б мали бути однакові. Це за рахунок не точності обрахунку кількості знаків після коми. В згенерованому розподілі математичне очікування і дисперсія відрізняються суттєво.( M[i]=13.185 D[i]=19.744)

_________________
EEEEE RoN@n 3 GPAHATO}0


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24 травня 2011, 23:56 
Офлайн

З нами з: 28 лютого 2011, 17:58
Повідомлення: 8
Висновок: в даній лабораторній роботі ми провели дослідження основних способів представлення потоків викликів, а саме по моментах надходження (ряд І), по інтервалах між моментами викликів (ряд ІІ), по кількості проміжків на проміжку часу (ряд ІІІ). Також провели розрахунок основних характеристик: інтенсивність поступлення викликів, середню кількість викликів від одного абонента за одиницю часу, середню тривалість інтервалу між викликами, а також математичне очікування та дисперсію.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2012, 23:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 січня 2012, 12:17
Повідомлення: 7
Хархаліс Зеновій, ТК-31

Виконуючи варіант №13 даної лабораторної роботи, зіткнувся з неполадкою: часова діаграма процесу надходження викликів від N абонентів протягом періоду часу 2t (рис. 3) не будується ні зразу, ні при повторному натиску кнопки "Starting..." :cry:

допоможіть, будь ласка...

_________________
ЗображенняЗображення
Зображення\
Kharkhalis Zenoviy TK-31


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB